Asociația Internațională a Polițiștilor (IPA) - Secția Republica Moldova | „Servicii prin prietenie”

Sună la: 067300906

Birourile IPA

 Nr ord.  Birouri  Conducerea  Telefon de contact  E-mail
1. Botanica Vasile Moleștean 079796761 vasile.md@mail.ru
2. Buiucani Anatolie Galbur 079001986 anatolgalbur@gmail.com
3. Drochia Igor Postovan 079900210 pro-debit@mail.ru
4. Dubăsari Ion Țărnă 079975777 malder111@mail.ru
5. Hâncești Igor Polevoi 079539198 polevoi.igor@mail.ru
6. Nisporeni Pavel Dragan 069285984 dragan_1@mail.ru
7. Râșcani Lilian Pascaru 069131415 pascarulilian@mail.ru
8. Soroca Alexandru Ciubotaru 079454738 alexandru.cebotari.82@mail.ru
9. Străşeni Victor Miron 069139091 miron-1957@mail.ru
10. Telenești Vladimir Mihalenco 060799556 st1m88@mail.ru
11. Centrul Național Anticorupție Igor Ciubotaru 079437286 ciubotaruigor70@mail.com
12. Serviciul de Protecție și Pază de Stat Victor Țărnă 079410675 vitos777@yahoo.com
13. Inspectoratul General al Poliției de Frontieră Alexandru Lupan 079708656 alexandru.lupan@border.gov.md
14. Inspectoratul Național de Patrulare Ion Nicoară 079211080 nicoaraion@mail.ru
15. Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă Dorin Matveev 079604276 dorin.matveev@yahoo.com
16. Departamentul Instituțiilor Penitenciare Pavel Andrei 068639999 arcadiepavel@mail.ru
17. BPDS „Fulger” Sergiu Tumuruc 069202132 tumuruc.sergiu@gmail.com
18. Î.S. Servicii Pază de Stat Gheorghe Gandrabur 078840601 geo.gr555@yahoo.com